Skip to main content

ESKOLAKO AUTOBUSA ETA AUTOEN IRITSIERA

Garraio zerbitzua eskaintzen diegu Donostiako ikasleei. Eta, kontziliaziazio familiarra eta ikastetxera joatea errazteko, lau ibilbide egiten ditugu goizez eta arratsaldez.

Harremana

Autobus zerbitzura jotzeko helbidea autobusa@aldapeta.eus

Ibilbideak

Ikusi autobusen geralekuak eta ordutegiak hobeto antolatu ahal izateko:

1.autobusa

Egía - Loiola- Riveras-Amara (HH eta LH)

 

 

          GOIZETAN 

  • Virgen del Carmen Ogiberri 8:10
  • Avda. Barcelona, 33 La Tahona 8:17
  • Avda. Barcelona, 7 La Caixa 8:20
  • Gregorio Ordoñez Mapfre 8:23
  • Avda. Madrid Pda. Taxis 8:28
               

8:40 Edif. Chaminade

8:50 Edif. Lestonnac

ARRATSALDETAN  

 

16:25 Edif. Chaminade

16:35 Edif. Lestonnac

               

  • Avda. Sancho el Sabio Kutxa 16:42
  • Avda. de Madrid Kutxa 16:45
  • Arcco 16:48
  • Avda. Barcelona, 10 16:52
  • Avda. Barcelona, 26 16:54
  • Avda. Ametzagaina, 14 17:00
  • Larratxo Rotonda 17:10
  • Altza - Ambulatorio 17:14
 

2.autobusa

Hospitales-Amara-Aiete (HH eta LH)

 

 

          GOIZETAN  

  • Astigarraga - Harrobitxulo 7:50
  • Astigarraga - Paseo Donosti 7:52
  • Txomin - Fte apeadero 8:03
  • Loiola - Pda bus junto Topo 8:07
  • Pº Errondo Mutualidades 8:15
  • Pº Errondo Farmacia 8:17
  • Katalina Elizegi,48 8:21
  • Bera Bera, 61 8:25
  • Bera Bera, 45 8:26
  • Paseo de Aiete, 53 8:30

8:40 Edif. Chaminade

8:50 Edif. Lestonnac

ARRATSALDETAN  

 

16:25 Edif. Chaminade

16:35 Edif. Lestonnac

               

  • Pº Aiete - La Cumbre 16:42
  • Pº Aiete Munto16:44
  • Bera Bera, 57 16:46
  • J.M. Salaberria, 43 16:57
  • Loiola - Parada bus frente topo 17:07
  • Txomin - Parada bus Apeadero 17:09
  • Astigarraga - Kontxa Etxeberria Ogiberri 17:21
 

3.autobusa

Intxaurrondo-Contadores-Gros (HH eta LH)

 

 

          GOIZETAN  

  • Txara 7:57
  • Pº Zubiaurre Rotonda Pda. Tren 8:02
  • Trintxerpe Pda. Junto BM 8:07
  • Contadores Macondo 8:09
  • Cruce de Ulía 8:12
  • Ategorrieta jubilados 8:14
  • Gran Vía Kutxa 8:17
  • Pº Colón - Floristería Pda. Bus 8:19
  • Avda. Libertad, 26 Pda. bus 8:22
               

8:40 Edif. Chaminade

8:50 Edif. Lestonnac

ARRATSALDETAN  

 

16:25 Edif. Chaminade

16:35 Edif. Lestonnac

               

  • Urbieta General óptica 16:27
  • Plaza Gipuzkoa 16:47
  • Miracruz - Herboristería Aida 16:50
  • Miracruz - K -Umore Ona 16:52
  • Jai Alai 16:54
  • Cruce de Ulía 17:05
  • Pº Zubiaurre Rotonda, Tren 17:07
  • Contadores 17:10
  • Trintxerpe-Pda.Bus pº Los Olmos 17:13
 

4.autobusa

Oriamendi-Aniguo-Miraconcha (HH eta LH)

 

 

          GOIZETAN   

  • Altza Ambulatorio 7:55
  • Larratxo Rotonda 7:59
  • Errotaburu Muebles Martin 8:12
  • Berio, 63 8:18
  • Berio, 19 8:20
  • Avda. Tolosa Magisterio 8:23
  • Zumalakarregi Banco Sabadell 8:26
  • Pío Baroja, 2 8:30
  • Pío Baroja Costa Vasca, 15 8:33
               

8:40 Edif. Chaminade

8:50 Edif. Lestonnac

ARRATSALDETAN  

 

16:25 Edif. Chaminade

16:35 Edif. Lestonnac

               

  • Pio Baroja Costa Vasca 16:44
  • Pio Baroja, 2 16:47
  • Zumalakarregi Ambulatorio 16:51
  • Avda. Tolosa, 23 Magisterio16:54
  • Avda. Tolosa, 112 Nanogune 16:57
  • Errotaburu Junto Hacienda 17:00
 

Kiss and Go!

Harrera zerbitzua eskaintzen diegu seme-alabak autoz gerturatzen dituzten familiei. Etor zaitez erosotasun osoz Chaminadeko sarrerako karril berezitik eta Lestonnacen kotxetik jeisten laguntzen dien begiraleekin. Guk jasoko ditugu haurrak.

Haurrak eskolara eramateko autoen etorreraren zain dagoen jendea