Skip to main content

ESKOLAKO AUTOBUSA ETA AUTOEN IRITSIERA

Garraio zerbitzua eskaintzen diegu Donostiako ikasleei. Eta, kontziliaziazio familiarra eta ikastetxera joatea errazteko, lau ibilbide egiten ditugu goizez eta arratsaldez..

Eguerdiko autobus zerbitzua ere badugu etxean bazkaldu nahi dutenentzat.

Harremana

Autobus zerbitzura jotzeko helbidea autobusa@aldapeta.eus

Kids & Go!

Harrera zerbitzua eskaintzen diegu seme-alabak autoz gerturatzen dituzten familiei. Etor zaitez erosotasun osoz sarrerako karril berezitik, eta guk jasoko ditugu haurrak.

Ibilbideak

Ikusi autobusen ordutegiak hobeto antolatu ahal izateko:

1.autobusa

Egía - Loiola- Riveras-Amara (HH-EI LH-EP)

  • Virgen del Carmen Ogiberri 8:05
  • Avda. Barcelona La Tahona 8:12
  • Avda. La Caixa 8:15
  • Gregorio Ordoñez Mapfre 8:18
  • Avda. Madrid Pda. Taxis 8:23
  • Avda. Sancho El Sabio Kutxa 8:29

8:40 Edif. Chaminade

8:50 Edif. Lestonnac

  • Altza - Ambulatorio 17:14
  • Avda. Ametzagaina Polloe 17:07
  • Avda. Ametzagaina, 14 17:00
  • Avda. Barcelona, 26 16:54
  • Avda. Barcelona, 10 16:52
  • Arcco 16:48
  • Avda. de Madrid Kutxa 16:45
  • Avda. Sancho el Sabio Kutxa16:42

16:35 Edif. Lestonnac

16:25 Edif. Chaminade

2.autobusa

Hospitales-Amara-Aiete (HH-EI LH-EP)

  • Astigarraga - Pº Donosti, frente Nº1 7:55
  • Astigarraga - Pda bus frente Polígono7:56
  • Martutene - Parada bus gasolinera 7:59
  • Txomin - Fte apeadero 8:03
  • Loiola - Pda bus junto Topo 8:07
  • Pº Errondo Mutualidades 8:15
  • Pº Errondo Farmacia 8:17
  • Katalina Elizegi,34 8:20
  • Katalina Elizegi,48 8:21
  • Bera Bera, 133 8:22
  • Bera Bera 61 Casas inglesas 8:25
  • Paseo Lazkano 8:30

8:37 Edif. Chaminade

8:47 Edif. Lestonnac

  • Astigarraga - Pº Donosti Nº1 17:21
  • Astigarraga - Pda bus rotonda 17:20
  • Martutene - Frente gasolinera 17:13
  • Txomin - Parada bus Apeadero17:09
  • Loiola - Parada bus frente topo 17:07
  • Pº Errondo Topo 17:00
  • J.M. Salaberria, 4316:57
  • J.M. Salaberria, 2716:56
  • Katalina Elizegi, 2516:53
  • Bera Bera,5716:46
  • Pº Aiete Munto16:44
  • Pº Aiete - La Cumbre16:42

16:35 Edif. Lestonnac

16:25 Edif. Chaminade

3.autobusa

Intxaurrondo-Contadores-Gros (HH-EI LH-EP)

  • Txara7:57
  • Pº Zarategi, 717:58
  • Pº Zubiaurre Rotonda Pda. Tren8:04
  • Trintxerpe Pda. Junto BM 8:07
  • Contadores Macondo 8:09
  • Cruce de Ulía8:12
  • Jai Alai 8:15
  • Gran Vía Kutxa 8:17
  • Pº Colón - Floristería Pda. Bus8:19
  • Avda.Libertad, 2 Pda. bus 8:22
  • Avda. Libertad, 26 Pda. bus Kutxa 8:23
  • Urbieta Optica8:27

8:40 Edif. Chaminade

8:50 Edif. Lestonnac

  • Trintxerpe-Pda.Bus pº Los Olmos 17:13
  • Pº Zubiaurre Rotonda, Tren 17:07
  • Cruce de Ulía 17:05
  • Jai Alai 16:54
  • Miracruz - K -Umore Ona 16:52
  • Miracruz - Herboristería Aida 16:50
  • Plaza Gipuzkoa 16:47
  • Urbieta General óptica 16:27

16:35 Edif. Lestonnac

16:25 Edif. Chaminade

4.autobusa

Oriamendi-Aniguo-Miraconcha (HH-EI LH-EP)

  • Altza Ambulatorio 7:55
  • Larratxo Rotonda 7:58
  • Errotaburu Muebles Martín 8:12
  • Avda. Tolosa 112 Lorea8:15
  • Facultades Cafetería Korue 8:18
  • Benta Berri Librería La Uni8:20
  • Zumalakarregi Banco Sabadell 8:23
  • Pío Baroja, 2 8:26
  • Pío Baroja Costa Vasca, 15 8:28
  • Pío Baroja Polideportivo 8:30

8:38 Edif. Chaminade

8:48 Edif. Lestonnac

  • Oriamendi, 87 17:10
  • Errotaburu Junto Hacienda17:00
  • Avda. tolosa Lorea17:57
  • Facultades informática 16:54
  • Benta Berri Magisterio16:52
  • Zumalakarregi Ambulatorio 16:50
  • Pio Baroja, 2 16:47
  • Pio Baroja Costa Vasca 16:44
  • Sanserreka Polideportivo 16:42

16:25 Edif. Lestonnac

16:35 Edif. Chaminade

5.eguerdiko autobusa

 

12:25 Edif. Chaminade

12:30 Edif. Lestonnac

  • Urbieta General Óptica12:27
  • J.M Salabaerria, 43 12:49
  • Paseo de Errondo Euskotren Anoeta 12:51
  • Arcco 12:53
  • Avda. Barcelona, 10 12:55
  • Avda. Barcelona, 28 12:57

14:12 Edif. Lestonnac

14:02 Edif. Chaminade

  • Gregorio Ordoñez Mapfre 13:54
  • Avda. Barcelona 15 13:53
  • Avda. Barcelona 35 13:51
  • Pº Errondo Euskotren Anoeta 13:47
  • J. M. Salaberria, 43 13:45

Kiss and Go!

Harrera zerbitzua eskaintzen diegu seme-alabak autoz gerturatzen dituzten familiei. Etor zaitez erosotasun osoz sarrerako karril berezitik, eta guk jasoko ditugu haurrak.

Haurrak eskolara eramateko autoen etorreraren zain dagoen jendea